Телевизионные проекты

«Вмикай»

«Вмикай»

Інформаційно-розважальна програма
Середа, 20.00. Повтор: четвер, 9.00 та субота, 17.20

Ведучі програми обговорюють найяскравіші і значні події Луганська, запрошуючи до студії цікавих гостей. Крім основного майданчика, де знаходяться ведучі та гості, працюють студійні локації: музикальні резиденти (живий звук); «Orange room» - локація, де кращі стилісти та іміджмейкери міста щопередачі змінюють імідж героя (дівчини або хлопця); «Кулінарна студія» - локація, де шеф-кухарі найвідоміших закладів міста готують смачні страви.

  Автограф

Автограф

Бесіда
Середа, 17:35

Проект про культурне життя Луганська і України в цілому. Театральні прем'єри, відомі творчі особи та молоді таланти, оригінальні жанри мистецтва, народні майстри та ще багато цікавого.

Важливі люди

Важливі люди

Ток-шоу
По буднях о 18.30

По буднях в студії програми «Важливі люди» ведучі разом з гостями говорять про те, що турбує українців. Політика, економіка, медицина, духовність, освіта, спорт. Глядачі мають можливість отримати експертну думку із найважливіших питань. Важливі люди говорять про важливі проблеми.

  Двойной репортер

Двойной репортер

Інформаційна програма

«Подвійний репортер» - це симбіоз журналістських розслідувань. Вибрана комунальна або соціальна проблема розкривається з двох сторін: одна сторона – погляд постраждалих, друга сторона – погляд винних у створенні ситуації.

Життя яскраве!

Життя яскраве!

ток-шоу
Вівторок, 17.35

Програма розповідає, як можна яскраво, оригінально та з користю проводити свій вільний час. Гості програми – люди, які мають цікаве хобі. Крім бесіди ведучої із гостями, усі випуски наповнені цікавими сюжетами та фотоматеріалами.

  Знати все

Знати все

Інформаційно-аналітичний проект
Вівторок, 20.00, 2 рази на місяць

Програму створено в якості «додатку» до випусків теленовин. Бо не завжди стислий хронометраж дозволяє в повній мірі висвітлити ту чи іншу актуальну подію. Тож "Знати все" - для тих, хто хоче знати більше, аніж сказано в новинах.

Зоряний футбол

Зоряний футбол

ток-шоу
Щосереди о 19.35

Щосереди в студії «Зоряного футболу» експерти програми обговорюють останні події з життя ФК «Зоря» та всього українського футболу. Гостями програми стають футболісти, тренери, футбольні експерти та ветерани луганського футболу.

  Комунальний патруль

Комунальний патруль

соціальна програма
четвер, 19.35

«Комунальний патруль» - кожен день приймаються дзвінки від мешканців міста, області, обирається найбільш проблемна тема і ведеться журналістське розслідування. В програмі також використовуються аматорські відеоматеріали з висвітлення даної проблеми.

Крымов точка здесь

Крымов точка здесь

ток-шоу
П’ятниця, 17.35

Жива, відкрита, емоційна подача інформації у програмі «Крымов точка здесь». Гості - це люди, які розбираються в тому, про що вони говорять. А кожного разу для програми тему обираємо тільки таку, що дійсно вас зацікавить.

  Мандрівник

Мандрівник

Цикл культурологічно-пізнавальних програм
Вівторок, 20.00, 2 рази на місяць

Автор та ведучий програми, взявши за мету довести, що Луганщина – надзвичайно цікавий в туристичному плані регіон, запрошує у захоплюючу подорож населеними пунктами області. Приєднуйтесь, такої Луганщини ви ще не бачили!

Обсерваторія погоди

Обсерваторія погоди

Інформаційна програма
Весь тиждень, окрім неделі – 7.30, 17.30, 19.30

Огляд погоди у світових столицях, регіонах України та Луганську. Детальний прогноз погоди стосовно метеообстановки у Луганську.

  Прекрасна леді

Прекрасна леді

Програма для жінок
Субота, 20.20

«Прекрасна леді»- програма про красиве життя та його складові. Модні вечірки, найгарічіші новини зі світового шоу-бізнесу та подіумів, поради зі стилю, макіяжу та всього того, що може буте цікавим для сучасної леді. Також кожну передачу на вас чекає ексклюзивне інтерв’ю з видатними та чарівними мешканками Луганська.

Репортер

Репортер

інформаційно-аналітична програма

«Репортер» - інформаційно-аналітична програма про найцікавіші та актуальні події, які відбулися в регіонах України.

  Сделано в Луганске

Сделано в Луганске

Информационно-развлекательный проект

Інформаційно-пізнавальна програма, про те, як виробляються різні товари (продукти харчування, упаковка, одяг, побутові прилади тощо), направлена на створення іміджу, просування і підтримку національного виробника.

Сеанс Кіно

Сеанс Кіно

анонси відомих кінострічок
Щодня, 21.30

Кожного дня - захоплюючий фільм улюблених жанрів: бойовик, комедія, драма, історичне кіно від найкращих голлівудських і вітчизняних режесеров. Прекрасні акторські роботи, найкращі сценарії задовольнять найвибагливіших кінофанів.

  Смачні розмови

Смачні розмови

Кулінарно-розважальна програма
Субота - 21:00, неділя - 10:00, середа 20:40

У рамках проекту ведуча запрошує до студії відомих у Луганську людей (політики, медики, діячі культури та ін.) та на деякий час пропонує їм стати "шеф-кухарем" і приготувати смачні страви для телеглядачів, і розповісти про свої захоплення, мрії та бажання.

Спорт-Репортер

Спорт-Репортер

Інформаційна програма
Окрім вихідних, 19.20

Проект «Спорт-Репортер» розповідає про останні спортивні події України та Луганської області. Дивіться кожного дня с понеділка до п'ятниці о 19.20 після основної програми новин.

  Форсаж

Форсаж

Автомобільні новини
П’ятниця, 19.35

«Форсаж» - програма для тих, хто зможе полюбити свою машину та зрозуміє, як отримати задоволення від водіння, та тих, хто не бачить сенсу свого життя без автомобілю, мотоциклу і драйву.

Чужий серед своїх

Чужий серед своїх

молодіжний реаліті-прект
Понеділок, 19.35, два рази на місяць

Три ведучих, один з них - модератор, двоє інших - виконавці. Задача виконавців - виконати завдання (вжитися в роль професії), яке задав модератор. Вживання в професію відбувається при реальних обставинах (в тих випадках, коли це можливо). Роль модератора є перехідною.