Информационные проекты

Важливі люди

Важливі люди

Ток-шоу
По буднях о 18.30

По буднях в студії програми «Важливі люди» ведучі разом з гостями говорять про те, що турбує українців. Політика, економіка, медицина, духовність, освіта, спорт. Глядачі мають можливість отримати експертну думку із найважливіших питань. Важливі люди говорять про важливі проблеми.

  Двойной репортер

Двойной репортер

Інформаційна програма

«Подвійний репортер» - це симбіоз журналістських розслідувань. Вибрана комунальна або соціальна проблема розкривається з двох сторін: одна сторона – погляд постраждалих, друга сторона – погляд винних у створенні ситуації.

Знати все

Знати все

Інформаційно-аналітичний проект
Вівторок, 20.00, 2 рази на місяць

Програму створено в якості «додатку» до випусків теленовин. Бо не завжди стислий хронометраж дозволяє в повній мірі висвітлити ту чи іншу актуальну подію. Тож "Знати все" - для тих, хто хоче знати більше, аніж сказано в новинах.

  Зоряний футбол

Зоряний футбол

ток-шоу
Щосереди о 19.35

Щосереди в студії «Зоряного футболу» експерти програми обговорюють останні події з життя ФК «Зоря» та всього українського футболу. Гостями програми стають футболісти, тренери, футбольні експерти та ветерани луганського футболу.

Комунальний патруль

Комунальний патруль

соціальна програма
четвер, 19.35

«Комунальний патруль» - кожен день приймаються дзвінки від мешканців міста, області, обирається найбільш проблемна тема і ведеться журналістське розслідування. В програмі також використовуються аматорські відеоматеріали з висвітлення даної проблеми.

  Обсерваторія погоди

Обсерваторія погоди

Інформаційна програма
Весь тиждень, окрім неделі – 7.30, 17.30, 19.30

Огляд погоди у світових столицях, регіонах України та Луганську. Детальний прогноз погоди стосовно метеообстановки у Луганську.

Репортер

Репортер

інформаційно-аналітична програма

«Репортер» - інформаційно-аналітична програма про найцікавіші та актуальні події, які відбулися в регіонах України.

  Спорт-Репортер

Спорт-Репортер

Інформаційна програма
Окрім вихідних, 19.20

Проект «Спорт-Репортер» розповідає про останні спортивні події України та Луганської області. Дивіться кожного дня с понеділка до п'ятниці о 19.20 після основної програми новин.

Форсаж

Форсаж

Автомобільні новини
П’ятниця, 19.35

«Форсаж» - програма для тих, хто зможе полюбити свою машину та зрозуміє, як отримати задоволення від водіння, та тих, хто не бачить сенсу свого життя без автомобілю, мотоциклу і драйву.