Развлекательные проекты

«Вмикай»

«Вмикай»

Інформаційно-розважальна програма
Середа, 20.00. Повтор: четвер, 9.00 та субота, 17.20

Ведучі програми обговорюють найяскравіші і значні події Луганська, запрошуючи до студії цікавих гостей. Крім основного майданчика, де знаходяться ведучі та гості, працюють студійні локації: музикальні резиденти (живий звук); «Orange room» - локація, де кращі стилісти та іміджмейкери міста щопередачі змінюють імідж героя (дівчини або хлопця); «Кулінарна студія» - локація, де шеф-кухарі найвідоміших закладів міста готують смачні страви.

  Автограф

Автограф

Бесіда
Середа, 17:35

Проект про культурне життя Луганська і України в цілому. Театральні прем'єри, відомі творчі особи та молоді таланти, оригінальні жанри мистецтва, народні майстри та ще багато цікавого.

Життя яскраве!

Життя яскраве!

ток-шоу
Вівторок, 17.35

Програма розповідає, як можна яскраво, оригінально та з користю проводити свій вільний час. Гості програми – люди, які мають цікаве хобі. Крім бесіди ведучої із гостями, усі випуски наповнені цікавими сюжетами та фотоматеріалами.

  Крымов точка здесь

Крымов точка здесь

ток-шоу
П’ятниця, 17.35

Жива, відкрита, емоційна подача інформації у програмі «Крымов точка здесь». Гості - це люди, які розбираються в тому, про що вони говорять. А кожного разу для програми тему обираємо тільки таку, що дійсно вас зацікавить.

Мандрівник

Мандрівник

Цикл культурологічно-пізнавальних програм
Вівторок, 20.00, 2 рази на місяць

Автор та ведучий програми, взявши за мету довести, що Луганщина – надзвичайно цікавий в туристичному плані регіон, запрошує у захоплюючу подорож населеними пунктами області. Приєднуйтесь, такої Луганщини ви ще не бачили!

  Прекрасна леді

Прекрасна леді

Програма для жінок
Субота, 20.20

«Прекрасна леді»- програма про красиве життя та його складові. Модні вечірки, найгарічіші новини зі світового шоу-бізнесу та подіумів, поради зі стилю, макіяжу та всього того, що може буте цікавим для сучасної леді. Також кожну передачу на вас чекає ексклюзивне інтерв’ю з видатними та чарівними мешканками Луганська.

Сделано в Луганске

Сделано в Луганске

Информационно-развлекательный проект

Інформаційно-пізнавальна програма, про те, як виробляються різні товари (продукти харчування, упаковка, одяг, побутові прилади тощо), направлена на створення іміджу, просування і підтримку національного виробника.

  Сеанс Кіно

Сеанс Кіно

анонси відомих кінострічок
Щодня, 21.30

Кожного дня - захоплюючий фільм улюблених жанрів: бойовик, комедія, драма, історичне кіно від найкращих голлівудських і вітчизняних режесеров. Прекрасні акторські роботи, найкращі сценарії задовольнять найвибагливіших кінофанів.

Смачні розмови

Смачні розмови

Кулінарно-розважальна програма
Субота - 21:00, неділя - 10:00, середа 20:40

У рамках проекту ведуча запрошує до студії відомих у Луганську людей (політики, медики, діячі культури та ін.) та на деякий час пропонує їм стати "шеф-кухарем" і приготувати смачні страви для телеглядачів, і розповісти про свої захоплення, мрії та бажання.

  Чужий серед своїх

Чужий серед своїх

молодіжний реаліті-прект
Понеділок, 19.35, два рази на місяць

Три ведучих, один з них - модератор, двоє інших - виконавці. Задача виконавців - виконати завдання (вжитися в роль професії), яке задав модератор. Вживання в професію відбувається при реальних обставинах (в тих випадках, коли це можливо). Роль модератора є перехідною.